Kurumsal

Misyonumuz

Misyonumuz, güven, istikrar ve kalite temel değerlerine bağlı olarak, her kademedeki profesyonel ekibimiz ile birlikte ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştireceğimiz yüksek prestijli projeler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Grubumuzun, paydaşlarımızın ve dünyamızın uzun vadeli faydası için planlar yapmak ve bu doğrultuda hareket etmektir.Yapacağımız Projelerimizin Sağlamlıktan ödün vermeden en ekonomik ve en estetik bir biçimde Dünya standartlarını takip eden Malzeme kalitesi ile yapmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz ihtisas alanımızı oluşturan sektörlerde lider ve kendi çalışma alanlarında bir referans şirketler grubu olarak faaliyetlerimize devam etmektir.

 
Yönetim Kurulu
Bizi Tanıyın
Cevdet Orkun
Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı
Yılların deneyimi ile Orkun Grup Ailesinin Temellerini büyük zorluklarla ve mücadeleler ile bu seviyeye kadar getirmiş olan Onursal Başkan ve Kurucumuz Cevdet Orkuna Saygılarımızla..
Orkun Orkun
Genel Müdür
İnşaat Alanında ki iş deneyimini Kurucu ve aynı zaman da babası olan Cevdet Orkun ile birleştirerek, onun açtığı yolda yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor.